Indywidualne konsultacje dla rodziców

zebranie

W naszym przedszkolu nauczycielki mają czas specjalnie przeznaczony na indywidualne konsultacje z rodzicami.
Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą dowiedzieć się więcej
o osiągnięciach, postępach czy trudnościach swojej pociechy.

HARMONOGRAM KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2016 - 2017

cytryna-2-

GRUPA I "Cytrynki" - II wtorek każdego miesiąca, godzina do ustalenia z nauczycielką i IV środa każdego miesiąca, godzina 16:00

Prosimy o wcześniejsze powiadamianie nauczycielek o chęci przybycia na konsultacje.

brzoskwinie

GRUPA II "BRZOSKWINKI" - I poniedziałek każdego miesiąca, godzina 16:30 i II wtorek każdego miesiąca, godzina 16:45

limonki

GRUPA III "LIMONKI" - I i III środa każdego miesiąca, godzina 16:30