ZAJĘCIA OTWARTE Z RODZICAMI W "MANDARYNKACH"

28.04.2017r. w "Mandarynkach" odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami pod hasłem "Wiosna, lato, jesień, zima – wesołe zabawy przedszkolaków z porami roku". Podczas zajęć dzieci rozwiązywały zagadki, układały cyfry w odpowiedniej kolejności, dzieliły nazwy miesięcy na sylaby. W zabawie "Prawda czy fałsz?", za pomocą kolorowych emblematów wszyscy udzielali odpowiedzi na pytania związane z porami roku. Nazwy pór roku i ich kolejność można było utrwalić też podczas muzycznych zabaw z dzwonkami. Wielką frajdę sprawiła wszystkim zabawa z parasolami. Na koniec dzieci i rodzice wykonali kwiaty z użyciem czterech kolorów – kolorów pór roku, które przewijały się w trakcie całych zajęć. Efekty były wspaniałe – każdy kwiat był inny, każdy niepowtarzalny.
Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, obecnym na zajęciach, za miłą zabawę i wspólnie spędzony czas!
Agnieszka Sawicka

Relacja 2017-05-04, 22:03 | autor: Magdalena Łuckiewicz