DZIEŃ „MAMY I TATY” W „CYTRYNKACH”

MAMA i TATO to dwie najważniejsze i najbliższe osoby w życiu każdego dziecka! W związku z tym - 24.05.2017r. wszystkie „Cytrynki” uroczyście obchodziły w naszym przedszkolu „Święto Mamy i Taty”. Z tej okazji wcieliły się w role małych krasnoludków i przepięknie wystąpiły w części artystycznej przygotowanej specjalnie dla swoich ukochanych rodziców. Podczas występów nie zabrakło wzruszających piosenek, wierszyków, tańców oraz gry na niekonwencjonalnych instrumentach. By ten dzień rodzice na długo zapamiętali, nasze urocze „maluszki” wręczyły im własnoręcznie wykonane prezenty. Nasza wspaniała i jakże wyjątkowa uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, uściskami i równie słodkimi całuskami! Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i pomoc w przygotowaniu pysznego poczęstunku!!!
Relacja 2017-06-01, 19:45 | autor: Magdalena Łuckiewicz