„CYTRYNKI” WYRUSZAJĄ NA EDUKACYJNY SPACER!

W związku z obchodami akcji pt. „VI Białostocki tydzień Czytania Dzieciom” nasze „Cytrynki” 05.06.2017r. wyruszyły na niezwykle edukacyjny spacer w okolicach swojego przedszkola. Po drodze zapraszały społeczność lokalną do włączenia się w kampanię pt. „Cała Polska czyta dzieciom”. Przychylność napotkanych przechodniów była wręcz zaskakująca. Każdy z niezwykłą uprzejmością i uśmiechem na twarzy czytał naszym małym przedszkolakom ulubione wiersze polskich poetów. Była to znakomita okazja do aktywnej promocji czytelnictwa, nawiązywania nowych znajomości i rozmów nt. treści utworów. W poniedziałek wszystkie dzieci z grupy „Cytrynki” przekonały się, że czytać książki można wszędzie, nawet na spacerze!!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które sprawiły tak wiele radości naszym wychowankom i udowodniły, że „Czytanie naprawdę zbliża!”

Relacja 2017-06-07, 21:54 | autor: Magdalena Łuckiewicz