NOC SOBÓTKOWA

23 czerwca 2017 r. w naszym przedszkolu po raz kolejny spotkaliśmy się na Nocy Sobótkowej. Uczestnikami były dzieci odchodzące z naszej placówki do szkoły.
Ta noc była wesołym pożegnaniem i zabraniem cudownych wspomnień na lata. Zabawę rozpoczęliśmy zdobywaniem sprawności na „Najlepszego Indianina”: tropiliśmy, strzelaliśmy z łuku, komunikowaliśmy się nadając i rozpoznając różne sygnały, pokonywaliśmy tor przeszkód, poznaliśmy indiańskie okrzyki. Za każdą dobrze wykonaną próbę dzieci otrzymywały piórka, z których na koniec zrobił się przepiękny indiański pióropusz. Po wyczerpującej przemianie w Indian, udaliśmy się na zasłużony posiłek z pysznych pizz w trzech rodzajach, a po nim na kolorową dyskotekę. Po szalonych tańcach udaliśmy się do bajkowego starego kina, które oglądaliśmy leżąc w swoich pościelkach.
A rano śniadanie i do domu z głową pełną wrażeń…

Relacja 2017-07-06, 14:07 | autor: Magdalena Łuckiewicz